Organisatie van uw wegeniswerken is in goede handen

Bij een grote organisatie als Vermetten Wegenbouw is het natuurlijk belangrijk om een sterk team te hebben die de leiding heeft. Dat is bij ons zeker het geval met enkel leden van de familie Vermetten in het bestuur. Uw wegeniswerken in Merksplas en omgeving zijn dus in goede handen.

Afgevaardigd bestuurder

Ron Vermetten
ron@vermetten.be

Hoofd administratie / Hoofd boekhouding

Hilde Adams
hilde@vermetten.be

Office manager / VGM-coördinator

Jef Geerts
jef@vermetten.be

Administratief bediende / Receptie - Secretariaat / VCA-coördinator

Mieke Voet
mieke@vermetten.be

Technisch bediende

Maarten Matthé
maarten@vermetten.be

Technisch directeur

Ron Vermetten
ron@vermetten.be

Calculator / Grondbank verantwoordelijke

Peter Pauwels
peter@vermetten.be

 

Aankoop / Werfvoorbereiding

Jef Geerts
jef@vermetten.be

Werfleider

Gert Kustermans
gert@vermetten.be

Werfleider

Pieter Dupont
pieter@vermetten.be

Werfleider

Frederik Wouters
frederik@vermetten.be

Projectleider

Michel Sprangers
michel@vermetten.be

Mekanieker

Vic Verlinden
vic@vermetten.be

Magazijnier

Gunter Dehouwer
gunter@vermetten.be

Erkenningen

  • Klasse 3, Categorie G – Ondercategorie C5
  • Klasse 6, Categorie C – Ondercategorie C1
  • VCA gecertificeerd

Contacteer ons

Heeft u nog vragen over uw wegeniswerken aan bovenstaande mensen? Neem dan vandaag nog contact op met Vermetten Wegenbouw in Merksplas en wij helpen u snel verder.

Back to Top