Industrieweg 11 - 2330 Merksplas
014 63 91 90014 63 91 90

Uw wegeniswerken zijn in goede handen

Voor de organisatie en uitvoering van uw wegeniswerken in regio Merksplas kunnen we vertrouwen op ons sterk team. Op deze pagina kan u kennismaken met de bestuursleden en werknemers van Vermetten Wegenbouw NV.

Afgevaardigd bestuurder
Ron Vermetten
ron@vermetten.be

Hoofd administratie / Hoofd boekhouding
Hilde Adams
hilde@vermetten.be

Business Analyst / Werfleider
Robbe Vermetten
robbe@vermetten.be

 

Office manager / VGM-coördinator
Jef Geerts
jef@vermetten.be

Administratief bediende / Receptie - Secretariaat / VCA-coördinator
Mieke Voet
mieke@vermetten.be

Technisch bediende
Kristien Herrygers
kristien@vermetten.be

Technisch directeur
Ron Vermetten
ron@vermetten.be

Topografisch medewerker
Maarten Matthé
maarten@vermetten.be

Calculator / Grondbank verantwoordelijke
Peter Pauwels
peter@vermetten.be

Erkenningen
Klasse 3, Categorie G – Ondercategorie C5
Klasse 7, Categorie C – Ondercategorie C1
VCA gecertificeerd

Aankoop / Werfvoorbereiding
Jef Geerts
jef@vermetten.be

Projectleider
Michel Sprangers
michel@vermetten.be

Werfleider
Gert Kustermans
gert@vermetten.be

Werfleider
Robin Maes
robin@vermetten.be

Dispatch & stockbeheer
Gunter Dehouwer
gunter@vermetten.be

Mekanieker
Vic Verlinden
vic@vermetten.be


Wenst u graag meer informatie over onze organisatie of werkwijze? Neem dan zeker contact op met Vermetten Wegenbouw in Merskplas.

Openingsuren

Maandag 08:00 - 18:00
Dinsdag 08:00 - 18:00
Woensdag 08:00 - 18:00
Donderdag 08:00 - 18:00
Vrijdag 08:00 - 18:00
Zaterdag 09:00 - 12:00
Beste gebruikers, deze site bewaart cookies op uw computer. Het doel is om uw ervaring op onze website te verbeteren en u tegelijkertijd meer gepersonaliseerde diensten aan te bieden. Cookies worden ook gebruikt voor het personaliseren van advertenties.

Als u meer informatie wilt over de cookies die wij gebruiken, raadpleeg dan ons Privacybeleid. Door cookies te accepteren, stemt u in met het gebruik ervan. U kunt de instellingen van de cookies ook aanpassen. Als u weigert, worden uw gegevens niet bijgehouden wanneer u deze site bezoekt. Er wordt slechts één cookie gebruikt in uw browser om uw voorkeur dat u niet gevolgd wilt worden te onthouden.
Alles weigeren
Instellingen aanpassen
Sta alles toe
Cookie-instelling bewerken