Organisatie van uw wegeniswerken is in goede handen

Voor de organisatie en uitvoering van uw wegeniswerken in regio Merksplas kunnen we vertrouwen op ons sterk team. Op deze pagina kan u kennismaken met de bestuursleden en werknemers van Vermetten Wegenbouw NV.

Afgevaardigd bestuurder
Ron Vermetten
ron@vermetten.be

Hoofd administratie / Hoofd boekhouding
Hilde Adams
hilde@vermetten.be

Office manager / VGM-coördinator
Jef Geerts
jef@vermetten.be

Administratief bediende / Receptie - Secretariaat / VCA-coördinator
Mieke Voet
mieke@vermetten.be

Technisch bediende
Alex Vermunicht
alex@vermetten.be

Technisch directeur
Ron Vermetten
ron@vermetten.be

Topografisch medewerker
Maarten Matthé
maarten@vermetten.be

Calculator / Grondbank verantwoordelijke
Peter Pauwels
peter@vermetten.be

Aankoop / Werfvoorbereiding
Jef Geerts
jef@vermetten.be

Werfleider
Gert Kustermans
gert@vermetten.be

Werfleider
Pieter Dupont
pieter@vermetten.be

Werfleider
Frederik Wouters
frederik@vermetten.be

Projectleider
Michel Sprangers
michel@vermetten.be

Mekanieker
Vic Verlinden
vic@vermetten.be

Magazijnier
Gunter Dehouwer
gunter@vermetten.be

Erkenningen
Klasse 3, Categorie G – Ondercategorie C5
Klasse 7, Categorie C – Ondercategorie C1
VCA gecertificeerd


Wenst u graag meer informatie over onze organisatie of werkwijze? Neem dan zeker contact op met Vermetten Wegenbouw in Merskplas.

Back to Top
Cookie-instellingen aanpassen

Beste gebruikers, deze site bewaart cookies op uw computer. Het doel is om uw ervaring op onze website te verbeteren en u tegelijkertijd meer gepersonaliseerde diensten aan te bieden.

Als u meer informatie wilt over de cookies die wij gebruiken, raadpleeg dan ons Privacybeleid. Door cookies te accepteren, stemt u in met het gebruik ervan. U kunt de instellingen van de cookies ook aanpassen.

Als u weigert, worden uw gegevens niet bijgehouden wanneer u deze site bezoekt. Er wordt slechts één cookie gebruikt in uw browser om uw voorkeur dat u niet gevolgd wilt worden te onthouden.

  • Instellingen aanpassen
  • Alle cookies accepteren en verdergaan naar de site